Vennie’s dreams

Vennies dreams je moje poslední album před delším obdobím čerpání inspirace. Zvláště cyklus Poutník považuju za svůj nejzdařilejší vůbec. Protože jsem toto album dokončovala ve značně provizorních podmínkách po svém návratu z ciziny, kdy jsem neměla k dispozici pokročilejší technické prostředky pro mastering než tapedeck s dbx, je jeho technická kvalita víc než diskutabilní.
Cyklus Poutník jsem psala od začátku jako živě proveditelný s partem pro zpěváka, ovšem celé to je nedotažené, takže zbylo jen instrumentální torzo. Autorem stopy perkuzí nabouchané do sekvenceru přes midi pady je pro Poutníka 2, 3, 4 a 5 Petr K, který mě částečně inspiroval i v případě basové figury Poutníka 3. Na jednom z historických pásků mám záznam ze studiové zkoušky Poutníka 3 i s Petrovým zpěvem (jeho text), a s časovým odstupem můžu říct, že byl skvělý. Tento záznam nemůžu bohužel zveřejnit.

Poutník 1

Poutník 2

Poutník 3

Poutník 4

Poutník 5

Poutník 6


Cyklus Murcia bylo shrnutí nápadu pro další dokument, tentokrát o jihošpanělské provincii Murcia, který používá motivu murciánské lidové písně. Zůstalo pouze u nápadu.

Murcia I

Murcia 2

Murcia 3

Etuda 11

Etuda 12

Etuda 13

Napsat komentář